x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר

ייעוץ תעסוקתי - יועצים תעסוקתיים אונליין לשירותך!

תאריך: 24/04/2011 16:31   מחבר: מערכת האתר

צומת חשוב בתחום הקריירה? לא יודעים בין איזו עבודה מפתה לבחור? האחת קרובה לבית והאחרת רחוקה אך יוקרתית? השכר הנמוך במקום העבודה הנוכחי לא הולם לדעתכם את ההשקעה והמשאבים?

מטרתו של ייעוץ תעסוקתי היא לסייע לקבל החלטה בצמתים אלו בדיוק ובעוד רבים אחרים – האם העבודה הנוכחית מתאימה לי? האם פיתחתי מספיק את כישוריי המקצועיים? אולי לא חוזרים אליי עם הצעות עבודה בגלל שגיאות בניסוח קורות החיים? ומה מסלול הלימודים שלי לא מתאים ליכולות שלי או לא מבוקש בשוק העבודה?

ליווי אישי למציאת עבודה - ייעוץ תעסוקתי אונליין

בפגישות ייעוץ תעסוקתי היועץ משקף לנועץ כיצד לשפר את נקודותיו החזקות וכיצד להמנע מלחשוף את החלשות יותר.

שפת גוף בראיונות, כללי לבוש, יחסי אנוש בין-אישיים, המלצה על מכינות לימודים מתאימות והכשרות לעבודות נחשקות בשוק – אלה הם חלק מהנושאים החשובים שהיועץ התעסוקתי מסייע בהם.
פגישות ייעוץ תעסוקתי יכולות להיות ממוקדות וקבועות בזמן, ואילו פגישות משולבות כוללות גם היבט טיפולי בנוסף על ההיבט המקצועי.

ההיבט הטיפולי מוקדש למציאת הייעוד התעסוקתי האישי שלכם, תוך מיצוי פוטנציאל ההגשמה העצמית באופן המרבי. מערכי ייעוץ כאלה יכולים לארוך עד 4-5 מפגשים ועלותם כ-1000 שקלים ומעלה לכל הסדרה, ובסופו של התהליך תהיו מוכנים למציאת העבודה ההולמת ביותר את כישוריכם.

אתר שירות התעסוקה הישראלי מסייע בהכנה לעבודה, החל מכתיבת קורות חיים ועד להכנה למרכזי מיון.  השירות פועל במסגרת לשכות התעסוקה ברחבי הארץ, וניתן על ידי יועצים תעסוקתיים מקצועיים.

ייעוץ תעסוקתי מטעם שירות התעסוקה מבטיח שהעבודה שאתם מכוונים אליה מבוקשת בשוק והולמת את ניסיונכם ומטרותיכם. כמו כן מציע השירות קורסים להסבה מקצועית וסדנאות מקצועיות מגוונות. התהליך כולל הפנייה למסגרות משרד התעשייה והמסחר ולייעוץ מורחב במקרה הצורך אצל פסיכולוג תעסוקתי.

https://www.taasuka.gov.il/Taasuka

במרכז לכל אדם יש שביל אפשר להתייעץ עם יועצים תעסוקתיים בנוגע לתכנון ולפיתוח קריירה, כשנקודת המוצא היא אופיו היחודי של כל פונה ופונה.

ההכוונה המקצועית ניתנת גם לצעירים בתחילת דרכם וגם לקרייריסטים מנוסים שנמצאים בנקודת מפנה או בצומת עם הרבה סימני שאלה. המרכז מספק ייעוץ תעסוקתי בנושאי אבחון כישורים ניהוליים, איזון בין הקריירה לבין חיי הזוגיות והמשפחה, ועוד. לפני הפגישה הראשונה מוזמנים הגולשים למלא שאלון מקיף שבהתאם לו נקבעים הפגישה ואופי הייעוץ העתידי.

http://www.careeryourpassion.co.il/

אתר מפתח (מרכזי פיתוח תעסוקת חרדים), מיוזמת ג'וינט ישראל ומט"ח, הוא אתר ייחודי המספק לראשונה ייעוץ תעסוקתי בחינם המכוון במיוחד לקהל החרדי – לנשים ולגברים גם יחד. האתר מהווה ערוץ היכרות שלא היה כמוהו עם עולם העבודה הישראלי באופן שמותאם לאוכלוסייה החרדית, לצרכיה ולרגישיותיה. האתר כולל סיפורים אישיים של עובדים, המלצות ומשובים חמים של מעסיקים, סרטוני הדרכה, מאמרי ייעוץ בנושאי כתיבת קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה, מונחים מעולם התעסוקה, מילון מושגים, ועוד. 

http://keytowork.cet.ac.il

בפורטל זכויות העובד, המכיל מידע פיננסי ומשפטי לכל עובד, אפשר למצוא מידע משפטי כמו גם ייעוץ תעסוקתי ראשוני בחינם. האתר מספק ייעוץ וליווי בתהליך המפנה בבחירת הקריירה וגם מכיל מודעות דרושים מעודכנות.

באתר ניתן למצוא מאמרים מקצועיים בנושאי מבחני אישיות ודינמיקה קבוצתית, צליחת ראיון אישי, שפת גוף ותקשורת בלתי-מילולית, עצמאות מול שכירות ועוד. אפשר לפנות באופן אישי אל מומחי האתר והפנייה הראשונית היא ללא תשלום או התחייבות.
http://www.workrights.co.il/

מקורות מידע אונליין - ייעוץ תעסוקתי אישי
 


יש לך שאלות? בוא נדבר! Lets Talk