x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר

ייעוץ רפואי - יועצים רפואיים (מומחים) אונליין לשירותך!

תאריך: 24/04/2011 16:36   מחבר: מערכת האתר

ייעוץ רפואי תפקידו למלא את הפער בינינו לבין מערכות הבריאות: להאיר לנו את הדרך כאשר היא חשוכה ולסייע בידינו למצוא את הפנס הרפואי המתאים כדי להצליח להאיר בעצמנו דרך חיים בריאה יותר.

יועץ רפואי תפקידו לכוון אותנו למציאת טיפול רפואי הולם את מצבנו, התאמת התרופות הנכונות, התגוננות מפני נוכלים, הכוונה למימוש זכויות רפואיות משפטיות, ליווי ותמיכה במהלך מחלות, סיוע ומידע בהקשרים רחבים כמו חינוך ומשפחה, מיניות ובריאות הנפש, ועזרה רפואית בתחומים רבים נוספים.

במקרה של מחלה או של התלבטות רפואית משמעותית, תמיד כדאי ונכון להתייעץ עם יועץ רפואי המוסמך ומומחה בתחומו לקבלת הטיפול הראוי.

ייעוץ רפואי באינטרנט

אתר דוקטורס הוא הספק העצום ביותר היום ברשת למידע בחינם בנושאי רפואה, בריאות ורווחה בישראל, המוגשים על-ידי רופאים מומחים, מנהלי בתי חולים ומנהלי מחלקות, אחים, פסיכולוגים, פסיכיאטרים, יועצים רפואיים ועוד.

הפורטל בנוי בפורמט מגזיני המתעדכן באופן יום-יומי, כך שהמידע בו נשאר אקטואלי. אפשר גם לחפש מידע ישן בפורומים של האתר באמצעות מנוע החיפוש באתר או מנועי חיפוש חיצוניים. באתר מאות פורומים המנוהלים על-ידי מומחים לבריאות ולרפואה, המספקים ייעוץ רפואי מיידי ועדכני. עוד באתר אפשר לחפש בשירות האינדקסים הכולל ניווט ברשימות של רופאים ומרפאות, מתכוני דיאטה, בתי מרקחת,  והסבר על בדיקות דם.

עוד אפשר לקבל ייעוץ רפואי ייחודי באתר באמצעות מדורי שאלות נפוצות, חוות דעת שנייה, מדור טיפים, מידע על צרכנות רפואית, בדיקת קשב וריכוז, מחשבוני דיאטה ותזונה, מדריך הריון, ועוד. בין מאות הפורומים הקיימים ומתעדכנים באופן שוטף: פורום ייעוץ תרופתי, ייעוץ חינוכי, החלמה מסרטן, ייעוץ והכוונה לבני גיל הזהב, אורתופדיה, נוירולוגיה והתפתחות הילד, כאבי גב, זכויות רפואיות, ועוד.

כמו כן, מצוי באתר מידע נרחב על בריאות הנפש, רפואה משלימה, סקס ומיניות, רפואה אסתטית, מאמרים וכתבות על-אודות חדשות הרפואה, מדור מקצועי לרופאים ועוד.

http://www.doctors.co.il/

ייעוץ רפואי ופארא-רפואי

עמותת עזר מציון פועלת שנים רבות בתחום הייעוץ הרפואי והסיוע הפארא-רפואי לקהל הרחב ולאוכלוסיות הצריכות עזרה באופן מיוחד. העמותה מספקת ייעוץ רפואי לרופאים מומחים כמו גם לחולים הפונים. האני מאמין של העמותה הוא שעל כל אדם פרטי לקחת אחריות על בריאותו ולהתייעץ ולהיעזר במומחה במידת הצורך לפני שיהיה מאוחר מדי.

תפקידו של היועץ הרפואי של העמותה הנו לתווך בין החולים לבין המידע העצום הקיים בעולם הרפואי ובין המידע הרלוונטי ספציפית למצבם. העמותה מאמינה ב"צרכנות בריאות" נכונה ולפיכך בבחירת היועץ הרפואי הנכון. היא פועלת בזכות מערך של למעלה מ-11 אלף מתנדבים ומפעילה את סניפיה ב-25 ערים בישראל.

העמותה זכתה בפרס ישראל, באות הוקרה על תרומה לציבור במצבי משבר מטעם משרד הבריאות, בפרס יו"ר הכנסת על שירות יוצא דופן למען הקהילה, ובפרסים נוספים רבים מהקמתה ועד היום. האתר מזמין למלא טופס בקשה לייעוץ רפואי והיועץ הרפואי של העמותה יחזור בהקדם.

http://www.ami.org.il/


ייעוץ רפואי משפטי

באתר מלפרקטיס, תמצאו מומחים בנושא זכויות החולה ורשלנות רפואית, אפשר לקבל מענה בתחום מימוש זכויות רפואיות מול גורמים ציבוריים כמו מס הכנסה, ביטוח לאומי, משרד הביטחון, משרד הבריאות ומול קרנות הפנסיה.

הארגון מתמחה בייעוץ רפואי במקרים של פציעות, מחלות וכשלים בריאותיים, במקום העבודה או בכלל. על הייעוץ הרפואי אמונים אנשי מקצוע המשתפים פעולה עם רופאים מומחים.

בתהליך הליווי האישי בונים עבור הלקוח תיק רפואי, מנתחים את המקרה ובודקים את אפשרות המיצוי המקסימלי של הזכויות, ממלאים יחד את הטפסים המתאימים ומגישים את התביעה, מכינים את הלקוח לוועדה הרפואית ומטפלים בהחזרי מס.

באמצעות אתר מלפרקטיס אפשר לקבוע עם יועצי הארגון פגישת ייעוץ רפואי ראשונה ללא תשלום.

http://www.malpractice.co.il/

סיוע משפטי פרובונו גם הוא מטפל במקרים רפואיים-משפטיים כשבריאות הלקוחות נפגעה והם זכאים לפיצויים מהגורמים הרלוונטיים.

במרכז פועלים עורכי דין ורופאים מומחים מתחומים שונים, רואי חשבון ויועצי מס, מומחי ביטוח ופנסיה ועובדים סוציאליים. הייעוץ הרפואי הניתן במרכז בא לענות על הצורך של האדם הפרטי להתנהל מול הגופים הציבוריים והביורוקרטיים שלעיתים אין לו כוח ומשאבים מולם.

היועץ הרפואי מתווך עבור הלקוח את התהליך והופך אותו לקל יותר, עם תוצאות טובות יותר. באמצעות המרכז לקוחות הצליחו להשיג קצבות נכות ומענקי נפגעי עבודה, פטורים ממס הכנסה, פנסיית נכות, קצבת אבדן כושר עבודה וזכויות אחרות. באמצעות האתר אפשר לקיים שיחת חינם עם יועץ רפואי או פגישת חינם במרכז למימוש זכויות רפואיות.

http://www.probono.org.il/

יש לך שאלות? בוא נדבר! Lets Talk

קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
מתי ומדוע צריך לפנות ליעוץ גנטי (Genetic Counseling) - מתי ישנו צורך ללכת לאיבחון גנטי? ליעוץ גנטי? האם יעוץ מאחות בקופת חולים מספיק ומתי יש לגשת למומחה לגנטיקה?