x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר

ייעוץ עסקי - יועצים עסקיים אונליין לשירותך!

תאריך: 24/04/2011 13:05   מחבר: מערכת האתר

ייעוץ עסקי מטרתו לענות ולפתור דילמות של כל בעל עסק ושכל כל יזם בתחילת דרכו – האם הרעיון שלי משקף את רוח השוק? האם אני יכול למנף את העסק ואת העובדים שלי בצורה האפקטיבית ביותר מבלי ליצור הפסד? איך אוכל למקסם את הרווחים מבלי לאבד נתחים אחרים? במידה העסק נבלם ונעצר – מה הסיבה לכך ומי אשם?

חברות, תאגידים ואנשים פרטיים רבים, בעלי וותק של שנים רבות בתחום, מציעים ברחבי הרשת וברחבי הארץ ייעוץ עסקי עשיר בתחומים הרבים והמגוונים הנגזרים מניהול עסק, ומתאימים את עצמם לגודל העסקים ולרוחם, ובהתאם לכך מעצבים את הטקטיקה העסקית הנכונה ביותר עבורכם ועבור לקוחותיכם.

מט"י, המרכז לטיפוח יזמות הוא עמותה ללא מטרת רווח שהוקמה במקור בשנת 1991 כדי לחזק את כלכלת ירושלים וסביבותיה, וכעת מפעילה מרכזים של ייעוץ עסקי ברחבי הארץ - בגליל, בבאר-שבע, בתל-אביב, בחיפה, בראשון-לציון, ברעננה, בחדרה ועוד.

העמותה מסייעת בהקמתם של עסקים חדשים וכן בייעוץ לעסקים קיימים מענפי השוק השונים – ממסחר והיי-טק עד לתעשייה ולתיירות. מכיוון שהעמותה היא ללא כוונת רווח שירותיה מסובסדים. מרכזי מט"י מלווים בתהליך ייעוץ עסקי במיזם חדש, מימון ושיפור עסק קיים, קורסים של שיווק ולימוד סודות המקצוע ועולם העסקים – אשר גם הם במחירים מסובסדים, ועוד.

http://www.mati.org.il/

פעמונים הוא ארגון חברתי ללא מטרת רווח ומשתף פעולה עם ארגונים דומים לו במגזר העסקי והפרטי גם יחד, למען סיוע בהשגת איזון כלכלי למשפחות. יחודו של ארגון פעמונים הוא בפנייתו אל משפחות אמיתיות, אל אלו המצויים במשברים כלכליים עמוקים ומתביישים בכך. פעמונים מספק למשפחות הפונות אליו סיוע וליווי מקצועי ופיננסי, ובדרך גם מסייע למשפחה למנף את עצמה עסקית.

מטרת הקודש הראשונה של הארגון היא להציל את המשפחות הפונות ממצבן הקיים ולמשות אותן מעל המים. מאות מתנדבים פועלים בארגון ומסייעים למשפחה בתהליך השיקום. תהליך ליווי, ייעוץ עסקי וכלכלי נמשכים בין חצי שנה לשנה, בבית הפונים.

http://www.paamonim.org/

קבוצת Advising היא חברה הממתגת את עצמה כחברת בוטיק איכותית המנוהלת על ידי יועצים עסקיים מובילים. Advising מציעה ייעוץ עסקי וליווי צמוד לכל אורך התהליך כדי למנף את העסק ליכולותיו המקסימליות. היא מציעה ייעוץ למנכ"לים ומטרתה לקדם עסקים, חברות ואנשים פרטיים. היא עובדת בשיתוף פעולה עם גופים עסקיים גדולים במשק וכן עם חברות קטנות בעלות פוטנציאל צמיחה.

באתר אפשר למלא טופס פנייה וכן לפנות טלפונית ליועץ עסקי בכיר. אחרי השיחה הראשונית נערכת פגישת ייעוץ ראשונית. בהדרגה נבנית תכנית עבודה בהתאם לצרכי הלקוח. כמו כן האתר מציע מילוי טופס פרטים אישיים כדי לקבל בחינם טיפים שיווקים ייחודיים.

http://www.Advising.co.il

אתר הארטסל, המפרט את גישת Heartsell לעסקים, מספק ייעוץ עסקי נרחב לשיפור עסקים וארגונים, על-ידי שיטה ייחודית שפיתח מקים האתר, הפועל בשיתוף עם עסקים גדולים ועם מוסדות האקדמיה בארץ.

החברה מספקת ליווי ושירותי ייעוץ, הדרכות בנושאי מכירות ואסטרטגיות עסקיות, סדנאות, הרצאות ועוד. החברה טוענת למציאת מקור הבעיה ולפיכך את הפתרון המתאים לה ביותר ולטווח הרחוק. החברה מספקת מודלים של ייעוץ עסקי שהוכיחו את עצמם בשוק וחותרים להעברת המסר של נחיצות קשר אישי בין מעסיקים לעובדיהם.

באתר מידע רב והכוונה עסקית למנהלים ובכלי עסקים כדי ליצור מערכת ארגונית פרודוקטיבית יותר, כשהאג'נדה היא קידום פרקטיקה יום-יומית ומעשית בתהליך הדרגתי ומדוד. אפשר עוד למצוא באתר המלצות של לקוחות, טיפים, מידע על הרצאות, לקסיקון מונחים יחודיים המשקפים את גישת החברה, ועוד.

http://www.heartsell.co.il/

יש לך שאלות? בוא נדבר! Lets Talk