x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר

ייעוץ ארגוני מקצועי לשיפור ביצועים בעסק שלך!

תאריך: 09/08/2011 13:55   מחבר: מערכת האתר

מטרתו של הייעוץ הארגוני היא למקסם את התפוקה וההכנסות של ארגונים וחברות. אופטימיזציה זו מושגת באמצעות שיפור ושדרוג של כל התהליכים בארגון לרבות תכנון אסטרטגי נכון והגדרת החזון והיעדים, ניהול המשאב האנושי על כל היבטיו, ייעול זרימת המידע בארגון והיבטים נוספים.

הייעוץ ניתן מתוך שקלול כלל הגורמים המשפיעים על אופי הארגון ופועלו וכולל את השינויים בסביבה החיצונית דוגמת חידושים טכנולוגיים ומתחרים, וכן את השינויים הפנימיים בהם ניתן למנות קשיים כלכליים, כח-אדם ואחרים.

הייעוץ הארגוני מתמקד בראש ובראשונה במטרות וביעדים שהוגדרו לארגון ומפרק את החזון לשלבים, משימות ותוכנית עבודה. הייעוץ אף מסייע בהגדרת היעדים מחדש, במידה ואלו לא הוגדרו כראוי.

בהתאם למטרות שהוגדרו, נגזרים תהליכי העבודה ושיפורם. חברת הייעוץ מדריכה את ההנהלה והסגל באשר לנתיבי המידע שיאפשרו תקשורת ארגונית יעילה וכן מציעה כלים לניהול והנעת העובדים, תהליכי גיוס והכשרה, איתור צרכי הדרכה, הטמעה והתמודדות עם שינויים ארגוניים.

אילו עסקים וחברות יכולות להעזר בשירותי ייעוץ ארגוני?

ייעוץ ארגוני מיועד לעסקים אשר מעוניינים ונדרשים למהלכי ייעול וצמיחה או מתעתדים להטמיע שינוי בארגון. הייעוץ מתאים לעסקים גדולים כקטנים, כאשר תוכנו של הייעוץ מותאם לאופיו של העסק ולסביבה שבה הוא פועל. השינויים הנדרשים ליישום המהלכים הארגוניים נבנים ומגובשים במהלך העבודה עם היועץ, זאת, לאחר תהליך אבחון מדויק של כל הגורמים המשפיעים על פעילות החברה והארגון.

קיראו בהרחבה על חשיבותו של: ייעוץ עסקי

כיצד מסייע ותורם ייעוץ ארגוני לכל בעל עסק?

תכנון תהליכי העבודה בארגון, שיפורם והגדרתם בצורה נכונה משיגים יעילות מרבית בהתנהלות הארגון, בניצול המשאבים בצורה אופטימאלית ועל כן מביאים לרווחיות בטווח הקצר ובטווח הארוך כאחד. הייעוץ הארגוני כולל גם את שלבי הבקרה וזאת באמצעות בדיקות תקופתיות. בקרה זו מאפשרת לבחון האם החברה אכן מצליח לעמוד ביעדים החדשים, היכן נוצרים כשלים וכיצד לשנותם ולשפרם.

מקורות אונליין לקבלת מידע בנושא ייעוץ ארגוני

אתר איפ"א

אתר האיגוד הישראלי לפיתוח ארגוני מציע מידע עשיר על תהליכי ייעוץ ארגוני, מדריכים מעשיים ועצות יעילות כיצד להפיק את המיטב מתהליכי הייעוץ. עוד מציע האתר מאמרים מרחיבי תודעה בכל תחומי הייעוץ, תוך כיסוי רחב של מגוון נושאים רלוונטיים בהם ניהול ידע בארגון, ניהול משאבי אנוש, ניהול זמן, פיתוח הדרכה, סגנונות ניהול, תרבות ארגונית, ניהול שינויים בארגון ונוספים.

http://www.ippa.org.il/

פורטל ארגון

באתר זה ניתן למצוא מאמרים וטיפים מועילים מאת גליה בר שלום אשר מתמחה בייעוץ ארגוני ועסקי. ניתן למצוא בו מאמרים במגוון נושאים בתחום הייעוץ. האתר עוסק בין היתר בניהול תקשורת אפקטיבית בארגון, הובלת שינויים, מנהיגות וניהול, ניסוח נהלים ופרוטוקולים ואחרים.

http://www.organization.co.il/

הייעוץ הארגוני משפר ומייעל את התהליכים בארגון, בכדי לקדם את העסק לעבר צמיחה, עמידה ביעדים ורווחיות. בנוסף, הוא מציע מענה למצבי שינוי ומשבר בארגון, מתווה את מחדש את המטרות ואת תוכנית הפעולה ומקנה כלים מתקדמים לביצוע.

הייעוץ הארגוני מתבצע על ידי גורם חיצוני לארגון. עובדה זו משפרת לעין ערוך את התהליך לאור האובייקטיביות של גורם בעל עין מיומנת ומקצועית, אשר יזהה בייתר קלות את הבעיות והכשלים במערכת. בייעוץ ארגוני מקצועי יוכל כל עסק לשפר את ביצועיו לעין ערוך ולהגיע לרווחיות האופטימלית האפשרית.

יש לך שאלות? בוא נדבר! Lets Talk